KOBIECY PUNKT WIDZENIA – PLASMA IQ

KOBIECY
PUNKT
WIDZENIA

Ile razy stałaś przed lustrem i zastanawiałaś się, czy naprawdę ostatnia noc może mieć aż tak znaczący wpływ na Twój wygląd? Jakich trików musisz użyć nakładając makijaż, który nie pozostawi śladów na górnej powiece? Kurze łapki, opadające powieki, może to tylko tak dziś, a może od dziś już będzie inaczej…

My kobiety zdajemy sobie sprawę, że piękne oczy są nie tylko lustrem naszej duszy, ale też naszą najpiękniejszą domeną. Duże, błyszczące, ze spojrzeniem, które poruszy serce niejednego mężczyzny. Trzepocące rzęsy…no tak, ale jak skoro powieki coraz bardziej zasłaniają to co najpiękniejsze, a podnoszenie brwi nie pozwala podkreślić atrakcyjności spojrzenia tylko uwypukla nasze zmarszczki na czole.

Dbamy o nasze ciało, coraz lepiej i mądrzej się odżywiamy, staramy się żyć aktywniej, uprawiać różne formy ruchu, stosować coraz to nowsze kosmetyki. A jednak okolica oczu jest najbardziej narażona na upływający czas i w tym przypadku musimy sięgnąć po bardziej sprawdzone metody by poprawić nasze samopoczucie i wygląd.

Zabieg bezinwazyjnej korekty powiek to idealne rozwiązanie dla Pań, którym zależy na odzyskaniu atrakcyjnego wyglądu, spojrzenia i podkreśleniu swojej kobiecości.