MĘSKI PUNKT WIDZENIA – PLASMA IQ

MĘSKI
PUNKT
WIDZENIA

Skóra mężczyzn i kobiet różni się. O mężczyznach mówi się, że są gruboskórni i coś w tym jest, ale nie chodzi w tym przypadku o kwestie odporności, ale faktycznej różnicy w grubości skóry. Męska skóra zawiera więcej kolagenu, wygląda na bardziej naprężoną i jędrniejszą. Jednak z upływem lat zawartość kolagenu obniża się i pomimo, że mężczyźni starzeją się później, to zmiany u nich zachodzą szybciej.

Skóra u mężczyzn wraz z upływem lat staje się bardziej obwisła, pojawiają się obrzęki i ciemne sińce pod oczami, powieki stają się coraz cięższe, nadając mu groźny i zmęczony wygląd, stając się dla nich pierwszą oznaką starzenia się. Pomimo mniejszego zainteresowania ze strony mężczyzn zabiegami medycyny estetycznej, nowoczesny mężczyzna zdaje sobie sprawę z konieczności poprawy swojego wizerunku w tym zakresie.

Zabieg bezinwazyjnej korekty powiek jest idealnym rozwiązaniem dla Panów, którym zależy na odzyskaniu młodzieńczego wyglądu, nie tracąc niż ze swojej męskości. Dla tej grupy pacjentów zachowanie atrakcyjnego wyglądu nie jest jedynie przypisane do podniesienia atrakcyjności fizycznej, ale w dużej mierze przekłada się na atrakcyjność biznesową. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” - mówi przysłowie.

Młody, zadbany i wypoczęty wygląd to dzisiejsza wizytówka nowoczesnego i silnego mężczyzny, świadectwo dbania o siebie i swój biznes. Zabieg bezinwazyjnej korekty powiek to możliwość dla wielu mężczyzn pozbycia się także kompleksów i odzyskania dawnej pewności siebie.